Wedstrijden:

Competities:

KNK Cynophilia — WK selectie 3 » Uitslagen

A Large / A Medium / A Small / Open Large / Open Medium / Open Small

A Large

Vast Parcours — Individueel Tijd Score
1 162 Nienke Bezuijen-BarendsFenna | Border Collie 38.38
2 170 Debby NootenboomCiobănaş | Border Collie 40.82
3 172 Elke van GilsVale | Dutch Shepherd Dog, Short-haired 41.10
Jumping — Individueel Tijd Score
1 164 Danielle BoshouwersNOYTCB Focus | Border Collie 26.92
2 169 Esther MaasdamBadgio | Belgian Shepherd Dog, Groenendael 27.70
3 162 Nienke Bezuijen-BarendsFenna | Border Collie 27.87

A Medium

Vast Parcours — Individueel Tijd Score
1 185 Marja van EckAilynn | Shetland Sheepdog 47.11 15.00
2 188 Tila ValkenbergJoy | kruizing sheltie 66.63 23.63
DSK 190 Bep BoonBowy | Parson Russell Terrier
Jumping — Individueel Tijd Score
1 192 Marja van EckDivine | Shetland Sheepdog 35.25
2 190 Bep BoonBowy | Parson Russell Terrier 26.62 5.00
3 191 Marleen FranckeHoela | Pumi 29.75 5.00

A Small

Vast Parcours — Individueel Tijd Score
1 205 Wilma Nieboer-SinotSensi | Medium German Spitz 51.55 8.55
2 197 Bram IJsselsteinJans | Jack Russell Terrier 44.17 10.00
3 198 Mariëtte de BruinParis | Cavalier King Charles Spaniel 50.62 17.62
Jumping — Individueel Tijd Score
1 204 Marja van EckFame | Shetland Sheepdog 28.79
2 200 Leonie Traas-KoppejanChelsea | shetland sheepdog 31.25
3 205 Wilma Nieboer-SinotSensi | Medium German Spitz 40.86 5.86

Open Large

Jumping — Individueel Tijd Score
1 86 Wendy WillemseTunwill's Aydisa | Border Collie 33.02
2 90 Martijn ServaasPem | Border Collie 33.23
3 87 Peter SpoorenbergClive | Border Collie 33.62
Vast Parcours — Individueel Tijd Score
1 94 Roy FonteijnLieke | Border Collie 36.05
2 86 Wendy WillemseTunwill's Aydisa | Border Collie 36.20
3 75 Roy FonteijnFlinn | Border Collie 36.57
Vast Parcours 2 — Individueel Tijd Score
1 92 Annemarie PloegmakersFudge | Border Collie 36.20
2 75 Roy FonteijnFlinn | Border Collie 36.32
3 85 Susan KoldenhofAce of Diamonds | Border Collie 36.47

Open Medium

Jumping — Individueel Tijd Score
1 29 Sandy AmmerlaanCsilla | Pumi 34.82
2 5 Aïsha JacobsTempus Two | Shetland Sheepdog 35.01
3 34 Debby Hinlopen-BoudesteijnPerfect Match | Shetland Sheepdog 36.09
Vast Parcours — Individueel Tijd Score
1 35 Marjan BosgoedHokey | Pumi 41.17
2 25 Anouk HerijgersIke | Parson Russell Terrier 42.25 0.25
3 33 Linda Valk-VrugginkRevah | Shetland Sheepdog 42.43 0.43
Vast Parcours 2 — Individueel Tijd Score
1 28 Eerjan de BruijnLaika | Shetland Sheepdog 41.12
2 14 Danielle van LeeuwenIJver | Markiesje 42.30
3 16 Marjan BosgoedMagic | Shetland Sheepdog 43.28

Open Small

Jumping — Individueel Tijd Score
1 8 Angela KoopmanLittle Miss Abby | Shetland Sheepdog 34.28
2 7 Paula van ZutphenSaartje | Poodle, Medium (Orange fawn) 37.90
3 10 Henk PostmaDolly | Poodle, Miniature (Orange fawn) 38.18 0.18
Vast Parcours — Individueel Tijd Score
1 12 Marissa FigeeZenzi | Poodle, Miniature (Orange fawn) 42.11 0.11
2 7 Paula van ZutphenSaartje | Poodle, Medium (Orange fawn) 44.23 2.23
3 6 Frank MaeneJaykay | Shetland Sheepdog 44.64 2.64
Vast Parcours 2 — Individueel Tijd Score
1 9 Marian Bruine de BruinDot | Shetland Sheepdog 44.79 0.79
2 10 Henk PostmaDolly | Poodle, Miniature (Orange fawn) 44.89 0.89
3 1 Natasja EbbenDjenga | Shetland Sheepdog 45.78 1.78