Wedstrijden:

Competities:

KC Gooi & Eemland — B1L-8 BMS-8 CMS-9 » Uitslag C Medium — Jumping (Individueel)

Plaats SNr Deelnemer Tijd Weigeringen Aanraken Fouten Score
1 187 Danielle van Leeuwen — IJver | Markiesje 31.44 40
2 195 Marjan Bosgoed — Hokey | Pumi 31.94 36
3 165 Marjan Bosgoed — Magic | Shetland Sheepdog 32.94 32
4 182 Eerjan de Bruijn — Laika | Shetland Sheepdog 33.38 29
5 192 Debby Hinlopen-Boudesteijn — Perfect Match | Shetland Sheepdog 33.86 26
6 194 Rob Molenkamp — Nikay | Shetland Sheepdog 34.62 24
7 156 Eerjan de Bruijn — Zorro | Shetland Sheepdog 34.96 22
8 174 Bep Boon — Bowy | Parson Russell Terrier 35.56 20
9 190 Marjo Thijssen — Toes | kruising ijslandse hond 35.68 18
10 154 Marieke Bolten-Hollander — Norman | Poodle, Medium (Black) 37.14 16
11 173 Angelique Simons — Fenja | Shetland Sheepdog 39.04 14
12 152 Yvonne Clements — Eden | Pyrenean Sheepdog 39.10 12
13 162 Wilbert van den Bogaart — Gauri | Border Terrier 39.36 10
14 158 Marouschka Poppema — Kennie | Shetland Sheepdog 40.26 0.26 8
15 157 Susan van den Acker — Molly | kruising 40.78 0.78 6
16 198 Eerjan de Bruijn — Kudos | Shetland Sheepdog 42.38 2.38 5
17 191 Marieke Bolten-Hollander — Gwen | Poodle, Medium (Black) 43.38 3.38 4
18 179 Henk Postma — Wyfke | Croatian Sheepdog 36.22 1 5.00 3
19 202 Frank Maene — Enzo | Shetland Sheepdog 36.76 1 5.00 2
20 183 Pleuni van der Burgt — Chase | Border Collie 37.14 1 5.00 1
21 168 Mariska Bon — Jazz | Shetland Sheepdog 38.32 1 5.00 1
22 175 Rik v.d. Waal — Breeze | Shetland Sheepdog 38.90 1 5.00 1
23 160 Annelies Medendorp — Bonny | Shetland Sheepdog 39.60 1 5.00 1
24 167 Rob Molenkamp — Levy | Shetland Sheepdog 47.40 7.40
25 186 Esther van Vliet — Kayleigh | Shetland Sheepdog 43.36 1 8.36
26 185 Jarno Weelinck — Keelin | Staffordshire Bull Terrier 36.24 2 10.00
27 184 Yvonne van Westen — Jive | Shetland Sheepdog 45.52 1 10.52
28 193 Marianne van Proosdij — Xavier | Shetland Sheepdog 37.74 1 2 15.00
DSK 151 Susan Boeve-Glerum — Brisca | Pyrenean Sheepdog
DSK 161 Brenda Bottema — Pringles | Shetland Sheepdog
DSK 180 Bianca Dijkstra — Ginger | Australian Kelpie
DSK 188 Roy Fonteijn — Funske | Shetland Sheepdog
DSK 181 Dominique du Fosse — Lilli | Shetland Sheepdog
DSK 155 Dominique du Fosse — Unique | Shetland Sheepdog
DSK 171 Peet Franken — Jason | Shetland Sheepdog
DSK 163 Mariska Haring-Landmeter — Britte | Shetland Sheepdog
DSK 153 Henk v. Hattem — Zola | Australian Kelpie
DSK 201 Anouk Herijgers — Ike | Parson Russell Terrier
DSK 166 Debby Hinlopen-Boudesteijn — Yume | Shetland Sheepdog
DSK 189 Laura Hoff — Merle | Shetland Sheepdog
DSK 177 A├»sha Jacobs — Tempus Two | Shetland Sheepdog
DSK 172 Connie Katoen — Bibi | Dutch Schapendoes
DSK 196 Connie Katoen — Sietske | Dutch Schapendoes
DSK 197 Jolieke van Kempen — Nana | shetland sheepdog
DSK 159 Danielle van Leeuwen — Dolce Vita | Markiesje
DSK 176 Janny Londema — Twister | Shetland Sheepdog
DSK 164 Bart Minten — Pepper | shetland sheepdog
DSK 170 Corry de Moor — Teske | kruising tibetaanse terrier/poedel
DSK 178 Nicky Spengler — Nalan | Shetland Sheepdog
DSK 200 Simone Stahlie — Pachuba | Tibetan Terrier
DSK 169 Phaedra van Westen — Murphy | Shetland Sheepdog

Statistiekjes

Aantal gelopen 51
Gehaald 54.9% (28)
Gemiddelde tijd 37.96
Gemiddelde score 3.15

Andere uitslagen van deze groep

Onderdeelnaam Uitslagen
Vast Parcours 51
Spel 31